“Pirmo reizi izdzirdot muzikālās apvienības “Sapņu spēle” radīto dziesmu “Prāts vai neprāts”, man bija īsts saviļņojums. Gleznošana, tāpat kā mūzikas radīšana, ir īsts sajūtu prieks. Un to vēlos nodot skatītājiem," stāsta māksliniece Baiba Ābelīte. Viņa mākslas darbam devusi nosaukumu "Atrodi ko jaunu katru dienu!"

Dziesmas videoklipa radīšana sasaucas ar mūsu dzīvi. Tā ir aicinājums ļauties skaistajiem impulsiem, spēt pateikt otram paldies vai labus vārdus, būt blakus. Dziesma runā par vienkāršām cilvēciskām vērtībām.

Dziesmas videoklipa prezentēšanas brīdis ir zīmīgs.

“Ne viss izrādās tāds, kā sākumā šķiet. Pat tas, kas sākumā baida, beigās var izrādīties kā īstais un vajadzīgais. Mūsuprāt, šī viegluma sajūta un prieka mirkļi šobrīd cilvēkiem ir patiesi nepieciešami,” dziesmas motivējošo un pozitīvo noskaņu komentē muzikālās apvienības “Sapņu spēle” dalībnieki. 

“Prāts vai neprāts” videoklipa mākslinieks ir “Sapņu spēle” bundzinieks Artūrs Slaviks, mūzikas autors – pianists  Kārlis Bērziņš, dziesmas radīšanā piedalījās basģitārists Oskars Krūklis, ģitārists Ģirts Pavēnis, dziedātāja Signija Miltiņa. Teksta autore ir Arta Skudra-Štarka, kurai izdevies uzrunāt cilvēkus tā, ka katrs šajā dziesmā sadzirdēs ko savu.