Muzikālā apvienība “Sapņu spēle” valsts svētkos sveic  ar dziesmu “Laimīgs būt”.

“Šī brīža pasaulē svarīgākais jautājums ir, kā saglabāt savas saknes un savu būtību. Izjūtot pasaulē notiekošo, mūsuprāt, cilvēkiem nepieciešams rast papildu spēku sevī. Arī mūsu senči spēku rada dziesmās. Mēs vēlējāmies paņemt šo gudrību no mūsu senčiem un radīt mūsdienu latviešu spēka dziesmu,” stāsta muzikālās apvienības “Sapņu spēle” mūziķi.

“Šķiet, ka dziesmas komponists, “Sapņu spēle” pianists Kārlis Bērziņš, dziesmā iekļāvis kādu mistisku kodu. Tikai vienu reizi noklausoties dziesmu, melodija iesēžas atmiņā un iekšēji dungojas,” iespaidos dalās teksta autore Signija Miltiņa.

Dziesmas teksta vēstījums ir vienkāršs vārdos. “Visi cilvēki esam vienādi, un mūsu katra lielākā vēlme ir būt laimīgam. Mēs katrs gribam mīlestību, dzīvību, cilvēcību, attiecības un māju sajūtu. Es – tāpat kā tu – vēlos laimīgs būt. Tik vienkārši tas ir.”

Videoklipa mākslinieks ir “Sapņu spēle” bundzinieks Artūrs Slaviks. Radot klipu, mēs vēlējāmies parādīt, ka katram ikdienā ir sava nodarbošanās, katrs dzīvo savu dzīvi, bet vismaz vienreiz gadā mēs satiekamies pie Brīvības pieminekļa. Tas mums ir svarīgs brīdis, jo mēs esam latvieši. Un tas nav uzspīlēts patriotisms, tā ir māju sajūta. Piemēram, “Sapņu spēle” basģitārists Oskars Krūklis videoklipā no koka veido svečturi, jo vēlamies radīt gaišumu ziemas tumšajā periodā. Un ģitārists Ģirts Pavēnis videoklipā ir sveču mākslinieks, kas arī simbolizē gaišuma radīšanu.