Kamēr vairāki koncertu rīkotāji joprojām pieturas autokoncertu jaunajai tradīcijai, citi aicina uz tikšanos ar mūziķiem bez barjerām - klātienē.

Šovakar, 12. jūnijā plkst. 21.30 Kultūras pils "Ziemeļblāzma" daudzfunkcionālajā laukumā notiks Mārča Auziņa un Aijas Vītoliņas autokoncerts "Krustojumi". Tas būs muzikāls ceļojums dažādu valstu, valodu, žanru pasaulē, ietērpts dziedātājas Aijas Vītoliņas brīnišķīgajā balsī un Mārča Auziņa ģitāras skaņās, no "Karmenas" Spānijā līdz "Elizejas laukiem" Francijā, no "Ķiršu lietus" Latvijā līdz "Maria de Buenos Aires" Argentīnā. Ar ticību, ka drīz atgriezīsimies pie aplausiem un ziediem, vēl šovakar pateikt "paldies" mūziķiem varēs ar auto gaismām un skaņu.

Sestdien, 13. jūnijā plkst. 18.00 Šlokenbekas muižā muzicēs dziesminieks Kārlis Kazāks un čelliste Undīne Balode, kas pazīstama kā grupa „The Sound Poets” dalībniece. Apmeklētājus gaidīs mierpilna atmosfēra un dziesmas, kas aizvedīs mierīgu domu un patīkamu sajūtu ceļos. Labu laika apstākļu gadījumā pasākums notiks muižas pagalmā, apmeklētāji ierodas ar savu krēslu, sedziņu vai paklājiņu.

Kārlis Kazāks savu koncertdarbību atjaunoja jau maija beigās, kad Jelgavā dzimušais mūziķis jelgavniekus aicināja savus priekšnesumus baudīt no balkoniem un pie atvērtiem logiem, tādējādi neizejot no mājas, bet reizē baudot mūziku. Ideja par šādiem solokoncertiem jelgavniekiem bija paša Kārļa iniciatīva. Atsākt koncertēšanu tieši Jelgavā mūziķis vēlējās tāpēc, ka tā ir viņa bērnības pilsēta.