Par spīti krīzei un sauklim “PaliecMājās”, dzīvē jāmeklē gaišas un patīkamas emocijas. Līvāni ir pirmie, kas sestdien, 6.jūnijā plkst. 20.30 ar lielisku populāru dziedātāju plejādi priecēs skatītājus un aicinās baudīt Latgalē pirmo auto koncertu absolūti optimistiskā garā. Skatītāji koncertu baudīs, neizkāpjot no savām automašīnām.

Īpašā koncertprogrammā vienkopus būs dzirdami Latvijā iemīļoti mūziķi: Normunds Pauniņš, Antra Stafecka, Jānis Stībelis, Atis Ieviņš, Aija Vītoliņa, Oranžo meiteņu trio. Muzikālā grupa: Mārcis Auziņš, Juris Kristons, Modris Laizāns, Ivars Kalniņš. Koncerta vadītājs Valters Krauze. 

Vienlaikus ar pirmo autokoncertu Latgalē Līvāni iezīmēs jaunas kultūrvietas tapšanu, kuras apjomīgais labiekārtošanas projekts sākās šajā pavasarī un ko plānots pabeigt tuvāko 5 gadu laikā - līdz Līvānu simtgadei. Topošā Līvānu Saulrieta pussala atrodas pie Latgales mākslas un amatniecības centra, Domes ielā.

Koncerta teritorijā varēs iebraukt tikai vieglās automašīnas, pasākumā nevarēs piedalīties apmeklētāji, kuri izmanto citus transportlīdzekļus, kā arī kājāmgājēji.