Liepājā tapusi kaverversija Fēliksa Ķiģeļa dziesmai ”Vējā”. Ar šo dziesmu aizsākts jauns mūzikas projekts ”Liepājnieku zelta dziesmas jaunās skaņās”, kurā paredzēts izveidot jaunus un neierastus skanējumus vairākām populārām liepājnieku dziesmām.

Dziesmas ”Vējā” aranžējumu veidoja mūziķis Jānis Lemežis, to iedziedāja jaunā un talantīgā dziedātāja, liepājniece Tabita Balode, jeb Tipa.

”Liepāja izsenis bijusi mūzikas pilsēta, ilgu laiku pamatoti dēvēta par Latvijas rokmūzikas galvaspilsētu. Daudzu liepājnieku dziesmas kļuvušas par sava veida himnām un spilgtām laikmeta liecībām ne tikai Liepājā, bet visā Latvijā. Šī projekta mērķis ir izgaismot laika periodu no 2000. līdz 2010.gadam. Tobrīd Liepājā darbību uzsāka un sevi pieteica jauni mūziķi, veidojās jaunas grupas, vienlaikus aktīvi muzicēja mūzikas leģendas. Manuprāt, šis laiks Liepājas un Latvijas mūzikā pelnījis īpašu uzmanību”, stāsta projekta producents, mūziķis Uldis Meļķis.

Fēliksa Ķiģela dziesmas ”Vējā” kaverversija tapusi skaņu ierakstu studijā ”Wiktorijas skaņu ieraksti”.

Dziesmas ierakstā piedalījās Jānis Lemežis, Vilnis Krieviņš, Mārtiņš Zālīte, Izabella Ozola, Vita Liepiņa. Bekvokālu partijas izveidoja Ieva Dreimane, pie skaņu ieraksta pults – skaņu inženieris Juris Jevdokimičevs. Skaņas pēcapstrādi un videoversiju veidoja ”EZ Media”.

”Ļoti priecājos par šo ideju un esmu pagodināts, ka tieši manis radītā dziesma aizsāk šo ciklu. Esmu sajūsmā par rezultātu un ceru, ka šī dziesmas versija – priecēs daudzus klausītājus”, par dziesmas jauno skanējumu priecājas Fēlikss Ķiģelis.

Šajā ciklā jaunas kaverversijas plānots izveidot grupu ”Tumsa”, ”Melnā princese”, ”Līvi”, ”Nasty smile”, ”Device” un citu Liepājas mūziķu radītām dziesmām.