Liene Šomase un Jānis Moisejs prezentē jaunu Ziemassvētku dziesmu "Snieg balti sapņi". Tas ir garšīgs, vēl nedzirdēts rokenrols, kas radies, sadarbībā ar talantīgo studijas producentu Gintu Stankeviču. Īpaši skaistu vibrāciju melodijai piedod dueta saskanīgā divbalsība, dzīvais instrumentālais pavadījums un Ginta Žilinska meistarīgā klavierspēle. Rokenrols ir īpaši muzikāli jautra žanriska mērce, kurā ietērpusies jaunā dziesma, un neļaus mierīgi nosēdēt krēslā pat Ziemassvētku vecītim.

Tā Jānis par dziesmu:

“Rakstot dziesmu, iztēlojos, kā pāri tramīgai pilsētas dzīslai, pa kuru tramvajos plūst cilvēki un lēni kā balti sapņi virpuļo sniegpārslas, pretējās mājas logā kāda smaidoša meitene uz lapas ar lūpukrāsu uzraksta aicinājumu kopā nosvinēt Ziemassvētkus. Par to arī ir dziesma - par draudzību, par sapņiem, kas piepildās Ziemassvētku naktī un mīlestību, kas ir īpaši svarīga sirsnīgajos svētkos.”

Komponists un vārdu autors dziesmai ir Jānis Moisejs. Tāpat dziesma ir vēl nedzirdēts singls, ko duets ir izdevis pēc ilgāka pārtraukuma. Atgādinām, ka latviešu mūzikas grandu, R. Paula un G. Rača, izveidotais estrādes dueta pirmais albums „Pasaule ir skaista”, kas tika izdots 2007. gadā, ieguva lielu atzinību klausītāju vidū, iekļaujot daudzus tautā iemīļotus hitus - „Pasaule ir skaista”, „Neskaties pulkstenī”, "La Luna"... Pateicoties ievērojamiem pārdošanas apjomiem, ieraksts iemantoja zelta diska statusu un dziesma “Neskaties pulkstenī” ieguva “Latviešu mūzikas ierakstu gada balvu”. Abi mākslinieki kopā un atsevišķi ir piedalījušies un vadījuši virkni raidījumu un priecējuši klausītājus neskaitāmos kopīgos koncertos.

Dziesma izskanēs arī koncertā VEF Kultūras pilī 2023. gada 1. februārī, kur dzirdēsiet Jāņa Moiseja jubilejas koncertprogrammu “Laime kabatā”! Koncertā piedalīsies LU vīru vokālais ansamblis “Dancis”, Liene Šomase, Elīna Gluzunova, bērnu vokālā studija
“Talantu ligzda”, u.c. iemīļoti mākslinieki, ar kuriem komponists sadarbojies savas radošās karjeras laikā. Koncertu pavadīs instrumentālā grupa talantīgā Jāņa Miltiņa vadībā.