Mūziķis un dzejnieks Lauris Valters iepazīstina klausītājus ar jaunu, enerģisku dziesmu un tai tapušo video “Ārpus laika” no sava nākamā gada martā plānotā albuma. 

“Tik īpaši dzīvē ir tie mirkļi, kuros mēs jūtamies brīvi, laimīgi, iedvesmoti, it kā būtu nokļuvuši patiešām ārpus laika. Kā teiciens vēsta - laimīgie stundas neskaita. Tādēļ es no sirds ikvienam novēlu uzdrošināties un dzīvē arvien vairāk darīt to, kas iedvesmo un aizrauj, būt kopā ar tiem cilvēkiem, kuri uzlādē un piepilda. Protams, pašiem dalīties ar prieku un no sirds! Manā dzīvē tā ir mūzika un dzeja, radot un izpildot esmu patiešām laimīgs,” tā ar  novēlējumiem un sajūtām dalās pats jaunās dziesmas autors.

Lauris Valters ir ceļā uz jaunu albumu, kas klajā nāks dziedātāja 40. dzimšanas dienas mēnesī - nākamā gada martā, un tajā būs atrodamas arī jau iepriekšējo divu gada laikā izdotās kompozīcijas “Šeit un tagad”, “Saule zenītā”, “Gaismā rotāties”, “Būt pa īstam”. 

Dziesmas “Ārpus laika” mūzikas producents un skaņu režisors ir Reinis Briģis. Ieraksta tapšanā piedalījušies buņģieris Andris Buiķis, basģitārists Jānis Olekšs. Savukārt saulaini pozitīvo video veidojis Andis Sipjāgins.