Lauris Valters tik pasmaida par četrdesmitgadnieku krīzi un ir gatavs jubilejas koncertiem jau aprīlī. Ieskandinot tūri, mūziķis radījis jaunu videoklipu dziesmai “Mums vēl ir laiks”, kas iekļauta martā iznākušajā albumā “Ārpus laika”. 

Dziesmas autors par šo skaņdarbu saka tā:

“Kamēr vien mēs esam šeit - savā zemē un tautā, mums ir iespēja darīt labus darbus, atbalstīt vienam otru, piepildīt sapņus, realizēt mērķus. Jā, ir arī dienas, kurās ir skumji, sāpīgi, grūti, bet jāapzinās, ka tā nebūs vienmēr. Cerība, ticība un mīlestība vienmēr ved uz priekšu, lai atkal paceltu jaunos augstumos! Lai top!” 

24. martā Laurim Valteram apritēja 40 gadu un aprīlī gaidāmi vairāki jubilejas koncerti, kuros izskanēs, gan dziesmas no jaunā albuma, gan arī “Tad apstājās laiks”, “Mirklī ieklausies”, “1836” un citas kompozīcijas. Vēl arī, protams, vairākas dziesmas no Laura Valtera grupas “ēnas” laikiem, kad daudzi popmūzikas cienītāji aizrautīgi dziedāja līdzi dziesmām “Neprātīgais” un “Ar skaistām frāzēm”. 

Koncerti notiks: 

6. aprīlī Brocēnu kultūras centrā, 

12. aprīlī Rīgā VEF Kultūras pilī, 

13. aprīlī Aizkraukles kultūras centrā. 

Jubilejas albumā “Ārpus laika” kopumā iekļautas 13 kompozīcijas, daudzas no tām izdotas jau iepriekš un iemantojušas klausītāju atzinību - “Saule zenītā”, “Šeit un tagad”, “Būt pa īstam”, “Gaismā rotāties” un citas. 

Dziesmas “Mums vēl ir laiks” video veidoja Dart Visuals, paldies arī priesterim Andrejam Mediņam un Kankaļu baznīcai. 

Dziesmas ierakstā piedalījušies: studijas producents, skaņu režisors, taustiņinstrumenti, bass - Jānis Miltiņš, ģitāras - Reinis Briģis, sitaminstrumenti - Andris Buiķis.