Sabiedrisko mediju labdarības maratona "Dod pieci!" oficiālo šī gada himnu "Pāri visam" iedziedājuši repa apvienība "Kreisais Krasts" un mūziķe Būū.

Repa žanra popularitāte Latvijā pēdējos gados ir strauji augusi, tādēļ arī pieci.lv nolēma, ka šī gada "Dod pieci!" himnai jābūt iedvesmojošai repa dziesmai. Līdz ar to labdarības maratona "Dod pieci!" himnā ienācis hiphops.

 

"Dod pieci!" šogad izcels vides pieejamības problemātiku cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem. Maratona laikā saziedotos līdzekļus caur ziedošanas platformu "Ziedot.lv" novirzīs pandusu un pacēlāju ierīkošanai, cilvēku dzīvesvietu labiekārtošanai, tehnisko palīglīdzekļu iegādei un citām vajadzībām, kas saistītas ar vides pieejamības uzlabošanu ārpus publiskās infrastruktūras. Šajā gadā sabiedriskie mediji uzsvērs ikvienas personas tiesības uz iespējami patstāvīgu dzīvi.

Labdarības maratons "Dod pieci!" astoto gadu notiks īsi pirms Ziemassvētkiem, no 17. decembra līdz 23. decembrim, sešarpus diennaktis raidot no īpašas stikla studijas pilsētvidē, Doma laukumā. Tā laikā 3 "Pieci.lv" dīdžeji 24/7 režīmā dalīsies ar cilvēku pieredzes stāstiem, ekspertu viedokļiem un atskaņos ziedotāju izvēlētas dziesmas.