Dziedātāja Aija Andrejeva, gatavojoties jaunā albuma izdošanai, piedāvā dziesmu “Korķīši”. Tas ir ceturtais singls no albuma “Es iešu tālāk”, ko Andrejeva prezentēs jau šonedēļ. “Korķīši” pie klausītājiem devās 1. jūnijā – starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā, kā arī sagaidot skolēnu vasaras brīvlaiku. Šis skaņdarbs ir sveiciens un pateicība visiem bērniem, vecākiem un skolotājiem par izturību.

Aija Andrejeva cer, ka dziesmā katrs spēs saskatīt sevi un atkal satikties ar saviem bērnības draugiem, varbūt pakavēsies atmiņās par skaistajām vasarām. Dziesmas autori ir Kristaps Ērglis un Kaspars Ansons.

Ar šo skaņdarbu Aija Andrejeva noslēdz darbu pie sava jaunā albuma "Es iešu tālāk", kas tiks izdots šī gada 6. jūnijā - datumā, kad Siguldas pilsdrupu estrādē bija paredzēts līdz šim vērienīgākais Aijas Andrejevas koncerts. Ārkārtas situācijas valstī dēļ tas ir pārcelts uz 2021. gada 5. jūniju, taču mūziķes faniem būs iespēja klātienē, Rīgā, vērot dziedātājas uzstāšanos un noklausīties jaunākās dziesmas autokoncertā 4. jūnijā plkst. 19.00 uz  TC "Alfa" jumta, koncerta īpašās viešņas būs Agnese Rakovska un Kristīne Pāže.