Atzīmējot komponista Zigmara Liepiņa jubileju, 2022. gada 20. septembrī Mūzikas namā “Daile” notiks pirmatskaņojums Mirdzas Zīveres jaunajai programmai “Par svarīgo.”

Koncetprogrammu izpildīs Mirdza Zīvere, Zigmars Liepiņš, Grupa “Lupa” – Dāvis Jurka, Ritvars Garoza, Valters Sprūdžs, Andris Buiķis un Jānis Kalniņš.

Koncerti Mūzikas namā Daile notiks 20., 21., 22., 23. ,25. septembrī, 6. un 7. oktobrī.

Kā pats komponists saka:

"Kas tad ir svarīgais Mirdzai un man? Tās, īstenībā, ir pavisam vienkāršas lietas. Mīlestība vienam pret otru, bērniem, vecākiem un, protams, Latviju. Šajā programmā būs dziesmas, kuru vārdiem ir būtiska nozīme, ko es ar mūziku centos maksimāli izcelt un papildināt. Kādas no tām mazāk pazīstamas, kāda jauna, bet  dažas ir neatņemama daļa no Mirdzas repertuāra. Mēs vēlamies, lai 15 dziesmas, kas skanēs koncertā, klausītājiem būtu kā ceļojums ļoti personīgā un emocionālā pasaulē, kurā galvenais vadmotīvs ir Mīlestība.”


“Koncertā piedalīsies arī grupa “Lupa”. Ar šiem profesionālajiem mūziķiem kopā atskaņosim dažas manas instrumentālas kompozīcijas, kas no dziesmu personiskās dimensijas pārcels klausītājus kontrastējošā ritma un spriedzes piepildītā pasaulē."