Jau pavisam drīz koncertuzvedumos ZIEDONIS. LĀCIS. VĪRIEŠI., kas norisināsies 8., 9., un 10. janvārī Dailes teātrī, mūziķu un aktieru sastāvam, pievienosies arī dziedātājs Jānis Aišpurs, kuram komponists Kārlis Lācis ir īpaši sarakstījis dziesmu ar Imanta Ziedoņa epifānijas “Bērniņ, neēd, kad dziesmu dzied!” vārdiem. Dziesmas ierakstā piedalās arī Intars Busulis, Renārs Kaupers un Jānis Šipkēvics.

“Gribēju sakomponēt nevis dzejoli, bet epifāniju, to slaveno, it kā Ziedonis būtu dziesminieks”, par neierasto dziesmas teksta izvēli stāsta Kārlis Lācis.

"Jāņa Aišpura saikne ar Ziedoņa epifānijām ir īpaša jau kopš skolas laikiem. “Ziedoņa epifāniju iedvesmots literatūras stundā uzrakstīju ierastā domraksta vietā trīs epifānijas un saņēmu līdz šim savu augstāko vērtējumu attiecīgajā mācību priekšmetā. Tagad, gandrīz pēc 30 gadiem, atkal Ziedoņa epifānijas manā dzīvē ienāk ar ļoti nozīmīgu lomu. Esmu pagodināts piedalīties šajā projektā un izpildīt arī jauno dziesmu ar ikoniskās epifānijas vārdiem”, atzīst dziesmas izpildītājs un aranžijas autors Jānis Aišpurs.

Koncertuzvedumā ZIEDONIS. LĀCIS. VĪRIEŠI. tiek atskaņotas komponista Kārļa Lāča dziesmas, ko izpilda tādi mākslinieki kā Intars Busulis, Jānis Aišpurs, Renārs Kaupers, Andris Keišs, Artūrs Skrastiņš, Jānis Šipkēvics un Kaspars Znotiņš.

Koncertuzveduma scenogrāfs un režisors ir Reinis Suhanovs, ar kuru kopā koncertuzveduma saturu radīja aktieri - Artūrs Skrastiņš, Kaspars Znotiņš un Andris Keišs. Horeogrāfe - Elīna Gediņa. 

Koncertprogrammā ZIEDONIS. LĀCIS. VĪRIEŠI. piedalās mūziķi: Jānis Stafeckis – kontrabass, Artūrs Noviks – akordeons, Māris Jēkabsons – pūšamie instrumenti, Kaspars Grigalis un Ainis Zavackis – sitamie instrumenti, Kaspars Zemītis – ģitāra un Kārlis Lācis pie taustiņiem.