Dziesma par to, kā lai “neapstājas pusratā”, jeb “Neatlaid” ir stāsts par to iekšējo dzinēju, kas ir mūsos katrā. Tas ir tas motors, kas griež pasauli un idejas, liek darboties lietām un tuvoties mērķiem.

“Neatlaid” vārdi un mūzika – Madara Dzintara, producents Kaspars Ansons, liriku video - Madara Dzintara.

“Pēdējā laikā ne vienu vien reizi ir gribējies padoties, atmest visam ar roku, un ierakties zem segas. Dziesma “Neatlaid” ir par sevis saņemšanu rokās, paskatīšanos sev acīs un pateikšanu: “Davaj, saņemies! Izdari līdz galam!” - smejas Madara. Tas būtu tik jaudīgi, ja kāds noklausoties šo dziesmu tiešām saņemtos izdarīt to lietu, kas sen jau gaida, vai sajustu iedvesmu pabeigt iesākto”.

“Līdz šim esmu radījusi ekspresīvus un krāsainus video dažādiem latviešu izpildītājiem, bet es jau sen gribēju izveidot neparastu un interesantu video arī savai dziesmai, un “Neatlaid” bija ideāli piemērota. Video radīšanai izmantoju senus arhīva materiālus, atdzīvinot tēlus un ieliekot tos jaunās, negaidītās situācijās. Tas stāsts par nepadošanos, man atgādināja par tām vēsturiskajām personībām, kas neapstājās pie problēmām, bet turpināja ceļu līdz rezultātam, tāpēc šie senie zīmējumi, grafikas un kartes, manuprāt, lieliski papildina dziesmas ideju, padarot to vēl dziļāku un daudzslāņaināku.” - atklāj dziedātāja.

Madara Dzintara ir viena no Rīgas gospelkora solistēm, kā arī grupas “Radio Trio” dalībniece, kas iekļuva X-faktora finālā (2018), pārstāvējusi Latviju starptautiskajā dziedātāju konkursā Jaunais Vilnis, Sočos (2019). ‘’Radio Trio’’ sastāvā uzstājusies kopā ar amerikāņu soul un blūza dziedātāju Ruthie Foster, Latvijas Radio bigbendu, Raimondu Paulu, Kristīni Prauliņu, grupu MUSIQQ u.c. Madara ir viena no bekvokālistēm projektā MESA.

Jau vairākus gadus dziedātāja pati raksta mūziku. Kā pirmā solo projekta dziesma iznākusi “Elpo Viss” (2016). Madara Dzintara vairākkārt uzvarējusi radio SWH jauno izpildītāju konkursā “Priekšnams” ar dziesmām “Ezers” (2017) un “Pavasaris” (2019). Madara izdevusi singlu kopā ar dziedātāju Ati Zviedri, sadarbojoties ar igauņu producentu Allan Kasuk “Starp abām pusēm” (2019), izdots singls “Piedod” (2020), kura producents ir Dj Rudd, dziesma “Putenī” (2020), “Tā nevar būt”(2021).