Gada nogalē īpašu pārsteigumu saviem klausītājiem ir sagādājusi Latvijā un ārpus tās populārā dziedātāja Samanta Tīna. Klausītāju vērtējumam tiek nodota mūziķes jaunākā dziesma latviešu valodā “Tikai romāns”, kas tapusi sadarbībā ar mūziķi un producentu Ingaru Viļumu. Līdz ar jauno skaņdarbu, Samanta Tīna prezentē arī videoklipu šai dziesmai.

Dziesmas vārdu autore ir pati Samanta Tīna un mūziku sarakstījis Ingars Viļums, ar kuru dziedātāja veiksmīgi ir sadarbojusies jau iepriekš. Dziesmas “Tikai romāns” teksts tapis jau 2019. gadā un tā vēsta par pāra attiecībām, kad viena no pusēm dzīvo ilūzijā par to, ka ir atrasts īstais un vienīgais, kamēr otrai tā ir tikai īslaicīga aizraušanās.

“Manuprāt, šī ir aktuāla tēma un aizvien biežāk sastopams attiecību modelis mūsdienās,” atzīst Samanta Tīna. “Mēs visi kādreiz esam nonākuši situācijā, kad sastopam cilvēku, ar kuru piedzīvojam tādu jūtu ķīmiju, kādu iepriekš nekad neesam izjutuši un vēlamies ticēt ilūzijai, ka šī mīlestība ir īsta, patiesa un tā vienīgā, ko esam ilgi meklējuši. Tomēr kādā brīdī nākas sastapties ar realitāti un saprast, ka otram neesi vienīgā un šis ir bijis tikai kārtējais piedzīvojums un īslaicīgs romāns. Ar savu dziesmu vēlos aicināt tos, kuri nonākuši šādu toksisku attiecību gūstā, nemeklēt attaisnojumu otra rīcībai piedodot un melojot paši sev, bet mīlēt un cienīt sevi, šādām attiecībām, ja tas nav apzināti un pašmērķīgi, pielikt punktu. Neesiet izklaides objekts!”

Videoklipa “Tikai romāns” režisore un producente ir Samanta Tīna kopsadarbībā ar Aigu Baikovu. Galveno vīrieša tēlu tajā atveido Edmunds Goldmans, bet pārējo lomu atveidotājas tika atlasītas ar īpaša konkursa palīdzību. Atlase tika veikta ar sociālās platformas Instagram palīdzību. Atsaucība bija ļoti liela – pieteicās sievietes no visas Latvijas. Rezultātā tika atlasītas astoņas videoklipa varones.