Klajā nācis muzikāli eklektisks Ievas Kerēvicas solo albums, kurā ietvertas 8 dziesmas, iezīmē pavisam jaunu radošās darbības un mūzikas virzienu Ievas muzikālās dzīves ceļā, kas līdz šim ir bijis diezgan plaši aptverošs, izpildot dažādu žanru un stilu muzikālos darbus.

Albuma nosaukums "Centerwise" burtiskā tulkojumā nozīmē "centrālā virzienā". Šis ir pirmais Ievas Kerēvicas solo albums, kurā māksliniece atļaujas un ļaujas būt pati, radot mūziku, kas attēlo gan viņas iekšējo izjūtu, gan balss tembra krāsainību un dažādību, gan mīlestību uz pasaules mūzikas etniskumu.

Albums iezīmē jaunu radošās darbības un mūzikas virzienu Ievas muzikālās dzīves ceļā, kas līdz šim ir bijis diezgan plaši aptverošs izpildot dažādu žanru un stilu muzikālos darbus.

Albuma tapšanā piedalījās: Ieva Kerēvica (vokāls), Kristaps Vanadziņs (taustiņi), Dāvis Jurka (saksofons, flauta), Krišjānis Bremšs (bungas), Staņislavs Judins (kontrabass), Jānis Rubiks (kontrabass, elektriskais bass).

Albuma saturs veidojies izmantojot tekstu citātus - indiešu mantras, akadēmiskās mūzikas citātus apvienojumā ar latviešu tautas dziesmu tēmām, lībiešu un latgaļu  tautas dziesmām, kā arī frīdžeza vokāla izteiksmes līdzekļus.

Ieva Kerēvica ir latviešu dziedātāja, kura līdz šim darbojusies vairākos mūzikas žanros. Kā džeza vokāliste darbojusies dažādos džeza mūzikas virzienos – contemporary, ethno jazz, worldjazz, bigband jazz u.c., kas dziedātājas balsij un izpildījumam piešķir krāsainību.