Marta sākumā notiks divi dziedātājas un pianistes Katrīnas Gupalo tiešsaistes koncerti Latvijas un ASV skatītājiem.

“Tā pat kā mēs visi es neprātīgi gaidu, kad atgriezīsies reālā koncertdzīve. Bet tikmēr, kamēr to gaidām, vēlos nezaudēt saikni ar pasauli un maniem mīļajiem klausītājiem. Abi šie video koncerti tiek veidoti ar īpašu rūpību, lai dāvātu skatītājiem ne tikai audiālu, bet arī vizuālu baudu – divas fantastiskas komandas strādā pie patiešām ārkārtīgi skaistu video radīšanas jau vairākas nedēļas,” norādīja Katrīna Gupalo. “Aicinu visus manus draugus mūzikā tepat Latvijā un arī tur, aiz okeāna, pievienoties kādā no koncertiem, lai kaut uz īsu mirkli aizmirstu par realitāti.”

Svētdien, 7. martā, pulksten 23.00 (16.00 EST) notiks latviešu kultūras biedrības “Tilts” pirmais virtuālais mūzikas un mākslas sērijas “Kultūras Tilts” pasākums “Tikšanās mūzikā un sarunā ar latviešu dziedātāju un pianisti Katrīnu Gupalo”, uz kuru īpaši aicināti visi ASV un Kanādā dzīvojošie latvieši, kā arī citi interesenti.

Pasākuma laikā skatītājiem būs iespēja redzēt gan Katrīnas Gupalo izpildītās Imanta Kalniņa dziesmas latviešu un angļu valodā Ronalda Mežmača veidotajos video, gan dejotājas un horeogrāfes Gabijas Bīriņas horeogrāfijas, kā arī abu mākslinieču sarunas ar autoru, tulkotāju, bijušo Latvijas vēstnieku ASV Ojāru Ēriku Kalniņu un biedrības “Tilts” priekšsēdētāju Daci Aperāni. Sarunas vadītāja – biedrības “Tilts” valdes locekle Iveta Grava.

Pasākums notiks tiešsaistes platformā “Zoom”, piekļuves informācija atrodama biedrības “Tilts” mājaslapā.

Savukārt 8. martā pulksten 19.30 tiešraidē no Ropažu Kultūras un izglītības centra būs skatāms Katrīnas Gupalo solokoncerts “7 skumjas zvaigznes”. Tajā izskanēs Imanta Kalniņa dziesmas, kā arī Katrīnas Gupalo pašas radītā mūzika no dziedātājas debijas albuma “Gentle & Done” un pavisam nesen tapušas dziesmas, kas savā veidā mijiedarbosies un sarunāsies ar Imanta Kalniņa kompozīcijām. Gaidāms arī īpašs pirmatskaņojums.

Tiešraide bez maksas būs skatāma Ropažu Kultūras un izglītības centra un “Katrina Gupalo Music” kontos “Facebook”.

Abu koncertu iedvesmots, tapis arī Katrīnas Gupalo izpildītās Imanta Kalniņa dziesmas “Akāciju palags” video. Video veidojis Ronalds Mežmačs, audio ierakstu veicis Modris Bērziņš.