Latvijas Radio 2 ētera balss un pasākumu vadītājs Kaspars Markševics, sadarbībā ar komponistu/ bazģitāristu Ingaru Viļumu nodod klausītājiem savu jaunāko veikumu.

Dziesmas “Zemeņu dārzā” mūzikas un teksta autors Ingars Viļums komentējot savu sadarbību ar Kasparu saka:

“Kopš 2005. gada, kad sadarbībā ar Kasparu mums tapa pirmā dziesma ‘’Tu esi’’, ir pagājis vērā ņemams laiks un gandrīz pilngadību sasniegusi jauna paaudze. Mēs visi laika gaitā esam mainījušies, bet Kaspara balss ir palikusi nemainīga. Mūsu jaunākais kopdarbs - dziesma ‘’Zemeņu dārzā’’ ir ieturēta romantiski garšīgā ballīšu stilā.”

Kaspars Markševics klausītāju sirdis iekaroja jau vairākus gadus atpakaļ izdodot dziesmu “Meitene ar zaļām acīm”, kuras youtube platformas skatījumi jau pārsniedz vienu miljonu, kā arī nesenā godalgotā vieta “Latvijas sirds dziesmas” aptaujas finālā ar dziesmu “Vai tu jūti mani mīļā”.

“Esmu pateicīgs visaugstākajam, ka man ir iespēja sadarboties ar tik radošiem un brīnišķīgiem komponistiem un māksliniekiem, kā arī paldies dziesmas producentam Gintam Stankevičam, video māksliniekam Vasīlijam Lihotorovičam. Krāsas, gaišums un labas domas ir tas, kas pietrūkst šim laikam. Noklausies mūsu dziesmu, un zinu, ka tas liks tev pasmaidīt”, tā Kaspars Markševics.