Ar kuplu viesu skaitu un akustisko priekšnesumu, Rīgas klubā “ST.BLACK & rock cafe urban stage” tika atzīmēta grupas “Saldās sejas” jaunā albuma “12” izdošana.

Albums tapis viena gada laikā un ierakstā piedalījušies daudzi viesmākslinieki un katra no 12 albuma dziesmām ir veltījums kādam no gada mēnešiem. Katra dziesma viena gada laikā tika publicēta katra mēneša pirmajā datumā.

Ierakstā bez grupas dalībniekiem vēl piedalījušies arī Uldis Marhilevičs, Aija Andrejeva, grupa “Līvi”, Jānis Stībelis, Ivo Fomins, Igo, Antra Stafecka, Normunds Rutulis (Svilpis), Mārtiņš Kanters, Edvards Strazdiņš, Arnis Veisbārdis, grupa “Labvēlīgais tips”, Zigfrīds Muktupāvels, grupa “4 tie”, kuras sastāvā muzicē arī vairāku dziesmu vokālo partiju aranžētājs Rūdolfs Bērtiņš, un meiteņu vokālā grupa “Karameles” Agneses Čīčes vadībā. Albumu producējis  Gints Stankevičs.

Uz mājīgās “ST.BLACK & rock cafe urban stage” skatuves kāpa albuma idejas autors un visu dziesmu vārdu autors Guntars Račs, viņa grupas biedri no “Saldajām sejām” –  Tomass Kleins, Jānis Narkevics Juniors un Katrīna Bindere. Kā īpašie viesi uzstājās Arnis Veisbārdis un dziedātāja Antra Stafecka, kā arī latviešu jaunās kantrī mūzikas talants Edvards Strazdiņš. Pasākumu kuplināja arī grupas “Labvēlīgais tips” mūziķi, video producents Kaspars Rudzītis ar kundzi, kā arī albuma producents Gints Stankevičs, grupas “Karameles” meitenes un novembra dziesmas mūzikas autors Uldis Marhilevičs.

Albumā iekļautās dziesmas:

Janvāris                                    Saldās sejas un Līvi
Februāris                                  Saldās sejas un 4tie
Mēs tikāmies martā                Saldās sejas
Aprīlis                                       Saldās sejas, Svilpis un Mārtiņš Kanters
Maijā                                        Saldās sejas un Igo
Jūnijs                                        Saldās sejas, Ducele un Edvards Strazdiņš
Jūlijs (Mums nav vienalga)     Saldās sejas un Antra Stafecka
Augusts (Pa apli)                    Saldās sejas, Zigfrīds Muktupāvels un Ivo Fomins        
Septembris                              Saldās sejas
Oktobris                                   Saldās sejas, Jānis Stībelis un Karameles
Novembris                               Saldās sejas, Aija Andrejeva, Ivo Fomins un Marhils
Decembris                               Saldās sejas un Labvēlīgais Tips