Par skaistu tradīciju kļuvusi iemīļotās dziedātājas Noras Bumbieres (1947-1994) piemiņai veltīti koncerti, kurus organizē Noras māsa Māra Zustrupa. Viņa dibinājusi un jau daudzus gadus vada Noras Bumbieres fondu. Tā izveides mērķis bija saglabāt un  iedzīvināt leģendāro Latvijas mūzikas mantojumu, nodot to jaunajai paaudzei, protams, turēt godā Noras Bumbieres piemiņu. Tas aktuāli Jelgavai, pilsētai, kurā Nora sāka savas solistes gaitas, šogad apritēja 30 gadu, kopš dziedātāja devās mūžībā.

15. marta koncertā „Manas mājas” piedalīsies un atmiņās dalīsies Noras Bumbieres duetu partneri Viktors Lapčenoks un Žoržs Siksna, sarīkojuma goda viešņa – leģendārā estrādes karaliene Margarita Vilcāne. Dalībnieku vidū  būs arī Ira Krauja-Dūduma, Uģis Roze, Rūta Dūduma-Ķirse, Sabīne Berezina, Patrisha, Justs,

Koncertā skanēs labi pazīstamas dziesmas no Noras Bumbieres un koncerta dalībnieku repertuāra, arī pa kādai mazāk dzirdētai un jaunai dziesma, ko solisti atskaņos kopā ar Edgara Jasa vadīto mūziķu grupu. Koncertu atbalsta Jelgavas pašvaldība.

Kopš 2007. gada fonda paspārnē notiek ne tikai Noras atcerei veltīti koncerti, bet arī Latvijas jauno talantu konkurss. Tā pusfināls notiks 16. martā Mārupes kultūras namā. Konkursa finālisti guvuši panākumus Latvijas popmūzikā, viņu vidū Samanta Tīna, Sabīne Berezina, Patrisha, Justs un citi.