Gaidot Līgo svētkus, Latvijas Radio 2 (LR2) izveidojis interneta radio “LR2 Līgo muciņas”. Tas pieejams LR2 mājaslapā un Latvijas Radio mobilajā lietotnē.

“Lai būtu lustīga līgošana, vajadzīgs atbilstošs muzikālais pavadījums. LR2 ēterā pirms Līgo svētkiem jau tradicionāli skan dažādas Līgo dziesmas, bet šogad saviem klausītājiem piedāvājam arī īpašu svētku interneta radio,”

stāsta LR2 direktors Kaspars Mauriņš.

LR2 mūzikas redaktors Roberts Buivids piebilst, ka savulaik Maestro Raimonds Pauls Latvijas Radio 2 nodēvēja par „tautas radio”, un tas nozīmē arī to, ka LR2 ieklausās savos klausītājos:

„Jāņu laikā klausītāji mums nereti jautā, kādēļ LR2 arvien mazāk skan pirms gadiem divdesmit tapušās ritmiskās un pikantās Līgo dziesmas.

Tādēļ arī nolēmām mūsu klausītājiem dot iespēju iekāpt „laika mašīnā” un ar jauno interneta radio pārcelties uz tiem laikiem, kad Līgo dziesmas tika izdotas kompaktdiskos ar muciņām uz vāka”.

Interneta radio “LR2 Līgo muciņas” varēs dzirdēt Ugunīgo Guntu un Neganto Porgantu, Hariju Spanovski un Jāni Paukštello, Līgu, Andri Skuju, kā arī grupas BRĪVDIENA, ILŪZIJA, LOS AMIGOS, OKAY, STABURAGS un daudzus, daudzus citus!

KLAUSĪTIES ŠEIT!

Lai lustīga līgošana kopā ar Latvijas Radio 2!