Noskaidrotas sešas jaunās studentu mūzikas grupas, kas 21.maijā uzstāsies LU Jauno mūzikas grupu konkursa "Hadrons 2020" finālā, demonstrējot savu radošumu un muzikalitāti. Konkursa finālam izvirzītas apvienības: "Advanced Blue", "Tavas Māsas Nāsis", "The BIG Deal", "Effekts", "Embark" un "audrú".

Sekot līdzi finālam šogad varēs radio un video tiešraidēs. Tikmēr portālā lsm.lv notiek tautas balsojums, kura rezultātā tiks noteikts, kura no finālistēm iegūs skatītāju simpātijas balvu. Līdz pat 21.maija plkst.23.59 klausītājiem būs iespēja noteikt savu favorītu interneta balsojumā. Konkursu Radio NABA sadarbībā ar Latvijas Universitātes Studentu padomi organizē jau piecpadsmito gadu un tas ir kļuvis par daudzu studentu mūzikas grupu pirmo nopietno soli muzikālajā laukā. Konkursa uzvarētājam tiks piešķirts apmaksāts ieraksta laiks studijā "Ierakstu Māja", iespēja uzstāties festivālā "Laba Daba", festivālā "Bildes", LU jauno studentu svētkos "Aristotelis".

Papildu uzvarētājam tiks nodrošināts īpašs atbalsts Radio NABA ēterā, portālā LSM.lv un jauna videoklipa veidošanā. Par izvarētājiem lems žūrija, kurā darbojas mūziķi Juris Kaukulis un Raimonds Lagimovs, festivāla „Bildes” rīkotāja Tija Auziņa, arī Latvijas radio 2 galvenais mūzikas redaktors Roberts Buivids un citi.

Jauno mūziķu konkursa "Hadrons 2020" fināls šogad notiks video un audio tiešraidēs 21.maijā no plkst. 16.00 Latvijas Radio 1. studijā. Konkursa rezultāti un uzvarētāji tiks paziņoti 22.maija plkst. 09.00. Informācijai par tā norisi un finālistiem var sekot vietnē www.hadrons.lv.