Ar jaunu dziesmu, kuras nosaukums „No manis”, pie klausītājiem dodas dziedātāja, dziesmu autore, aktrise un producente Zane Dombrovska. Zane ir jaundarba mūzikas un vārdu autore, kā arī izpildītāja, ierakstā piedalījās arī Raimonds Macats ar mutes harmonikām, viņš arī ieraksta producents.

Zanei Dombrovskai ir liels prieks, ka šis ačgārnais laiks atnesis šādu lēnu dziesmu, tā simbolizē pašreizējo laiku, kurā jābeidz skriet un nedaudz jāapstājas. Dziesmas „No manis” pirmsākumi rodami pērn, Dombrovskai mēģinot veidot mūziku “bez gravitātes”, kā bezgalīgu mākoni, kurā ienirt un “peldēties”. Šajā pavasarī dziesma tika nogādāta Raimondam Macatam, kas sacerēja nelielu solo. Par pārsteigumu autorei, tika izmantots nevis čells, bet gan mutes harmonikas.

„Tā ir ļoti īpaša sajūta, kad esi pats izsapņojis savās domās kaut ko vienu, bet saņemot ko pilnīgi citādāku, izdzirdot noris asara, jo saproti - otrs ir Tevi sadzirdējis vēl skaidrāk, kā tu pats sevi savās iedomās un – turpinājis,” par jauno dziesmu „No manis” saka Zane Dombrovska. Dziedātāja cer, ka arī viņai būs iespēja turpināt - turpināt sacerēt savu mūziku, turpināt veidot mūziku teātra izrādēm, turpināt sadziedāties ar kolēģiem koncertos un saglabāt radošumu par spīti tam, cik ļoti daudz šis laiks prasa cīņā par elementāro izdzīvošanu. Dziesmai „No manis” tapis teksta video, kas pieejams internetā.