“X Faktora” dalībniece, japāņu izcelsmes dziedātāja, Alise Haijima izdevusi vasarīgu dziesmu: tā tapusi sadarbībā ar mūziķi Denisu Paškevicu

 „Mīlestība nāk” ir Alises Haijimas otrais un jaunākais singls no gaidāmā mini albuma, kas pie klausītājiem nonāks jau šā gada rudenī.. Dziesma tapusi sadarbībā ar labi pazīstamu džeza mūziķi Denisu Paškeviču, kurš dziesmā iespēlējis saksofona partijas, bet par dziesmas ierakstu parūpējušies ,,Labo ierakstu studijas” producenti.

”Strādājot studijā pie jaunās dziesmas, radās ideja, ka tajā iederētos saksofons. Bez ilgas domāšanas sazinājāmies ar Denisu Paškeviču, kurš arī labprāt piekrita piedalīties šajā projektā. Vasarīgā melodija un atmiņā paliekošais piedziedājums bija tie nosacījumi, kas lika izvēlēties šo dziesmu publicēšanai tieši tagad, vasarā,” stāsta Alise.

Uz jautājumu, vairudenī  gaidāmajā albumā mēs varēsim dzirdēt vēl kādu sadarbību ar pazīstamiem mūziķiem, dziedātāja atbild:

„Mēs cītīgi strādājam pie jaunā materiāla, un daudzas lietas vēl ir tikai tapšanas stadijā, tāpēc visas kārtis neatklāšu,bet darbs pie manas koncertprogrammas sola, ka klausītājiem būs patīkami pārsteigumi.”

Alisi Haijimu plašāka auditorija iepazina Latvijas “X Faktora” otrajā sezonā, kur māksliniece izcēlās ar košu tēlu. 2