16.maijā pulksten 21.00 interneta tiešraidē no Liepājas, kultūras nama ""Wiktorija" pasaulē dosies Roberta Gobziņa un grupas "Resnie putni" koncerts "Dziesmas un stāsti par Pašīzo Lāci".

Neatkārtojamais mākslinieks Roberts Gobziņš arī šajos jokainajos laikos nav sēdējis, rokas klēpī salicis, bet ir sagatavojis un uzbūris jaunu, pārsteigumu pilnu pasauli, kas tiks atainota koncertprogrammā "Dziesmas un stāsti par Pašīzo Lāci".Tas ir sākums koncertu ciklam par jocīgajiem (pašīzajiem) pasaku zemes Lācijas iemītniekiem. Galvenie varoņi šajā stāstā būs Lācis, Ezis, Vārna un Suns. Fonā veģetē arī Zivis un Sēnes. Vienīgie cilvēki, kas vēl dzīvo Pašīzo Lācijā ir farmaceits Uldis un visādas Agnesītes.

Krāsaino un paradoksu pilno stāstījumu koncertā kopā ar Robertu izspēlēs grupa "Resnie putni", kurā muzicē Ivars Kalniņš (bungas), Norberts Skraucis (bass), Dāvis Mazurenko (ģitāra), Uldis Vanags (taustiņi), Lauris Amantovs (trombons, trompete, akordeons) un Uldis Ziediņš (trombons).

Roberta Gobziņa koncertam par godu - kultūras namā "Wiktorija" tiek veidota stāstam cienīga scenogrāfija, kurā mājos dažādi pasaku zemes Lācijas iemītnieki un citi zvēri. Iepriekš neklātienes koncertus Liepājas k/n "Wiktorija" snieguši Ainars Mielavs, dziedātājs Igo un citi mūziķi.