Etnomūzikas māksliniece LalitaDasika, sadarbībā ar mākslas studiju “Alpha-Do”, izdod mūzikas albumu “Vitthala Panduranga” kurā satiekas latviešu tautasdziesmu un Sanskrita lūgšanu spēka vārdi.  Tā pirmais vēstnesis klausītājiem – videoklips dziesmai “Kur, Dieviņi, Tu stāvēji”.

Vienmēr iedvesmojošā un starojošā LalitaDasika dalās ar mums savās pārdomās:

"Pievēršoties regulārām meditācijas praksēm, iepazinos arī ar sanskrita dziedinošo iedarbību - kā šīs svētās skaņas mani ved sirds dziļumos ik reizi, kad praktizēju. Ikreiz tās man lika pieredzēt laimes sajūtu un arvien vairāk meditācija manu ikdienu padarīja mierpilnāku un harmoniskāku. Tai laikā arī radās šī dziesma “Kur ,Dieviņi, Tu stāvēji?”, kā saruna, vēršanās pie Mīlestības avota. Dziesmas vārdi ļoti sasaucas ar mūsdienu situāciju pasaulē, kad notiek daudz pārmaiņu gan iekšēji, gan ārēji. Dziesma radīta kā lūgšana, lai mudinātu cilvēkus vērsties pie sevis, kā arī cienīt un saudzēt to, kas dots – cilvēkus un zemi, uz kuras dzīvojam. Dziesmas videoklips tapis Šveices Alpos. Mani pateicības vārdi visiem atbalstītājiem.”

Dziesma piesaka albumu “Vitthala Panduranga”. Albums ir sanskrita lūgšanu – mākslinieces radītu melodiju apvienojums.

“Šī mūzika man pašai nes mieru, tāpēc vēlos par to dalīties ar citiem. Kā zināms, mūsu ķermenis sastāv no 80 % ūdens un ūdenim ir atmiņa un spēja strukturizēties no domu un vārdu iedarbības. Līdzīgi kā eksperimentā ar ūdens kristāliem, kad uzlādējot ūdeni ar dažādu vārdu vibrācijām - Mīlestība, Prieks, Skumjas un citām, dabiski izveidojās unikālu formu kristāli – harmoniski, simetriski un mazāk, tāpat lielu ietekmi uz cilvēku atstāj arī tas, ko mēs sevī uzņemam, ko klausāmies. Sanskrits ir augstu vibrāciju lādēta valoda, tāpēc sanskrita lūgšanām piemīt ļoti liela spēja transformēt, attīrīt, uzlādēt un harmonizēt.

Arī šī albuma mūzika ir tādi uzlādēta - mierpilna, dziedinoša, tā ved Tevi ceļojumā uz vietu, brīvu no negatīvām domām, prātošanas, tur,  kur mājo Gaisma – Tavā sirdī."

Albuma ieskaņošana arī noritēja šai rāmumā - pie flīģeļa Baldones Baltajā Pilī, īpaši saglabājot tā autentisko skanējumu. Sekojoši skaņas ieraksts, apstrāde un producēšana - Saulkrastos Alpha-Do mākslas studijā Armanda un Lāsmas vadībā, tālu nost no pilsētas burzmas, kur bija iespēja pilnībā nodoties šīs skaņas maģijas radīšanai.