Rudens vējiem kļūstot asākiem, dziedātāja Ineta Rudzīte sasilda klausītāju sirdis ar Māra Slokas komponētu dziesmu Laimes pieskāriens.

Dziedātāja Ineta Rudzīte jau atkal priecē savus klausītājus ar jaunu Māra Slokas komponētu dziesmu. Abi mākslinieki jau iepriekš muzicējuši kopā, iedziedot dziesmu Man tevis nepietiks, kas ar lieliem panākumiem skan radiostacijās, tiek izpildīta koncertos, un ir plaši pieprasīta straumēšanas vietnēs.

Ineta stāsta, ka dziesma Laimes pieskāriens vēsta par mīlestību, ilgām un atmiņām, kas caurvītas gaišām skumjām un nepārejošu prieku.

“Sadarbība ar Māri man vienmēr bijuši svētki, gan uzstājoties kopā koncertos, gan piedaloties citos muzikālos projektos.”

Savukārt Māris Sloka dalās pārdomās, sakot, ka Inetas balsij piemīt neparasti dvēselisks skanējums, kas spēj radīt klausītājos emocionālu pārdzīvojumu.

“Esmu gandarīts, ka Ineta piekrita iedziedāt tieši šo dziesmu, izstāstot stāstu tieši tā, kā esmu to iztēlojies mūzikā.”

Inetas Rudzītes un Māra Slokas jaunākais kopdarbs ir tapis kā sirsnīgs atgādinājums par mīlestības nezūdošo spēku - laikā, kad pasaulei patiešām noderētu nedaudz vairāk mierinājuma un laimes.

Dziesmas teksta autore ir dzejniece Sandra Grīnberga.

Dziesmai radīta arī video versija, kas tapusi gleznainā vietā “Ziedlejas”, kas ļauj klausītājiem gūt arī vizuālo baudījumu. Ineta saka personīgu paldies Evitai Eglei par skaisto tērpu. Dziesma piedalīsies arī LTV1 raidījuma “Sirdsdziesmas” aptaujā.

Dziesmu aranžējumus veidojis Inetas ilggadējs skatuves partneris un ģitārists Ēriks Upenieks. Ierakstā piedalās arī mūziķi: taustiņinstrumentālists Juris Kristons un bundzinieks Miķelis Vīte.

Ineta Rudzīte piedalās koncerttūrē ar nosaukumu Manas mājas ir Latvija, kur kopā ar citiem Latvijā iemīļotiem mūziķiem izdzied skaistākās dziesmas par Latviju. Nākamais koncerts jau 16.11 Ulbrokas Pērlē.