Pirms neilga laika Latvijas radiostacijās nonākusi pazīstamā mūziķa Igora Novikova jaunā dziesma «Labi viss tev būs» (teksta autors – Igors Linga), kuru ieskaņojuši dziedātāji Atis Ieviņš un  Sabīne Berezina.

Par dziesmas tapšanu autori saka:

«Šajā sarežģītajā un smagajā dzīves posmā mums gribējās uzrakstīt kādu dziesmu ar pozitīvu vēstījumu. Gribējās cilvēkiem dot kādu gaismu un pozitīvas emocijas. Protams, mēs nevaram solīt, ka viss būs labi, taču – kā cilvēks jūtas šodien, tā viņš jutīsies rīt, tāpēc dzīvo ar cerību, ka reiz taču atkal būs labi.»

Rakstot mūziku jaunajai dziesmai, Igors Novikovs pieturējies pie 60. gadu mūzikas stila:

«Tā ir mana skola, mani skolotāji ir tā laika grupas. Savukārt Igors Linga iedeva labu ideju tekstam un liekas, ka mums izdevās tāds gaišs dziesmas skanējums.»

Jaunajam projektam «Igors Novikovs + Brāļi un māsas» šī ir jau otrā kopdziesma. Ar pirmo dziesmu «Trumpis», kuru iedziedājis Atis Ieviņš, klausītāji varēja iepazīties aprīļa sākumā. Savukārt šobrīd studijā notiek darbs vēl pie divām dziesmām.

Igors Linga atzīst:

«Darbs ar Igoru Novikovu man ļoti patika, viņš mani morāli uzlādē. Caur viņu es varu pateikt lietas, kuras sakrājušās gadu gaitā. Varbūt pat nav runa par atsevišķām dziesmām, kuras mēs taisām; mūsu darbs ir savstarpējās sarunas, un sajūtas tādas, it kā mēs strādātu pie filmas veidošanas. Un katra dziesma mums ir atsevišķs un īpašs notikums.»

Darbu pie dziesmu veidošanas un ierakstiem veic Edijs Gņedovskis, par kuru abi Igori saka – viņš ir trešais dalībnieks dziesmu veidošanā; cilvēks kurš aranžē, ieraksta, miksē un māsterē katru projekta dziesmu.

«Darbs studijā bija ļoti viegls! Ar Ediju mēs saprotamies no pusvārda, viņš ir augstākās klases profesionālis! Gluži tāpat ir ar šajā projektā iesaistītajiem dziedātājiem Sabīni Berezinu un Ati Ieviņu – viņi ir augstākās klases profesionāļi! Gribu visiem iesaistītajiem projektā pateikt lielu paldies! Domāju, ka ar savu darbu mēs iepriecināsim daudzus klausītājus!» par projektu piebilst Igors Novikovs.

Pie dziesmas «Labi viss tev būs» ieraksta strādāja Sabīne Berezina (balss), Atis Ieviņš (balss), Igors Novikovs (ģitāras), Jurijs Širokovs (Bass), Edijs Gņedovskis (Mix / Māsters),  Igors Novikovs (mūzika), Igors Linga (teksts un video).