Pie apvāršņa uzplaukusi jauna grupa, kuras dalībnieki ir 80+ vecumā! "Vectēvi" piesaka sevi ar dziesmu “Testaments”, kurai ir tapis arī videoklips.

Kurš no viņiem dziesmu uzrakstījis, vīri paši neatmin. “Atmiņa domāta svarīgākām lietām” sacīja Indulis, kurš ir grupas pianists.

“Testaments” ir Vectēvu viena no šķautnēm, kas neļauj par zemu novērtēt dzīves pieredzi un neizsīkstošo spēku. “Mēs aicināsim visus mums līdzīgi domājošos seniorus pievienoties jaunai kustībai “Neatdod lābāko laiku kaimiņam”“, ar sajūsmu atklāj Arvīds.

“Ir lietas, ko lielākā daļa pasaules nesaprot. Mēs esam padzīvojušu vīru apvienība, kura vēlas likt cilvēkiem iedzļināties tajā, cik vecvecāku dzīve var būt vienkārša un jautra. Gaidiet vecumdienas ar nepacietību!”

“Video filmēšanas darbus vadīja viens foršs zaķis.. (pasmaida)..  Uzrakstiet: “Liels paldies visai komandai”. Nofilmējām ar pirmo, jo vajadzēja tikai pavadīt vienu  parastu dienu kameras priekšā. Prīmā”. Tā par klipa tapšanu sacīja Oļģerts (ģitārists).

Vectēvi ir ilggadēji, pieredzes bagāti mūziķi, kuri kaut kā visiem ir aizmirsušies. Savā laikā esot uzstājušies arī kopā ar dažādām zvaigznēm.. bet kurām - to vairs var tikai minēt.

"Vectēvu" dalībnieki bija ieradušies Latvijas Radio 2, lai iepazīstinātu ar sevi un prezentētu dziesmu (klausieties audio pielikumā).