Iedvesmas stāsts par Raimonda Paula jaunību šovasar uz brīvdabas skatuvēm:

25. jūlijā 17.00 - Ikšķilē,

31. jūlijā 17.00 - Cēsīs,

27. augustā 19.00 - Rojā,

29. augustā 17.00 – Madonā.

Piedalās: Gints Andžāns vai Mārtinš Egliens, Juris Jope, Ieva Sutugova, Aija Vītoliņa, Līga Kupča, Emīls Kivlenieks,  Kristaps Kiršteins, Artūrs Biķernieks. Mūziķi  - Anatolijs Livča (klavieres), Indriķis Veitners (klarnete, saksofons), Viktors Veļičko (kontrabass), Mareks Logins (sitamie instrumenti). 

“Raimonds Pauls visos laikos ir bijis sava ceļa gājējs ar stingru mugurkaulu. Viņa spēja visu iedvesmot, pulcināt ap sevi māksliniekus un skatītājus ir apbīnojama, un pat šajā laikā viņš rāda mums visiem piemēru.  Arī par to būs šis stāsts.” Gints Andžāns (Raimons Paula lomas atveidotājs).

Brīvdabas koncertuzvedums uzburs skatītājiem laiku no Raimonda Paula pirmās radītās melodijas līdz lielajiem panākumiem, sākoties Mikrofona aptaujai. 

Izrādē atpazīsim  pirmos Raimonda Paula dziesmu izpildītājus - Valentīnu Butāni,  Margaritu Vilcāni, Edgaru Zveju, Ojāru Grīnbergu, kā arī pasaules dziedātājus - Ellu Ficdžeraldi, Frenku Sinatru. Varēsim baudīt sen nedzirdētas, bet mīļas melodijas un pasaules hitus. Un, protams, tiksimies ar pašu Maestro viņa jaunībā.

Izrāde ar mūzikla vērienu skatītājiem uzburs piecdesmito un sešdesmito gadu atmosfēru. Varēsim pasmaidīt par padomju dzīves kurioziem un paradoksiem, reizē izbaudot tā laika muzikālo burvību. Skatītājiem atmiņā tiks atsaukta Oktobra tilta celtniecība, zvejas traleri Atlantijas viļņos, pa radio skanošā un slāpētā “Amerikas Balss” un daudzi citi notikumi. Skatītājus priecēs arī Raimondam Paulam raksturīgais humors, ironija un pasaules redzējums.

Raimonda Paula savdabīgo piesitienu atdarinās izcilais pianists Anatolijs Livča. Izrādei ir izveidota mūzikliem raksturīga horeogrāfija, kurā piedalīsies visi izrādes dalībnieki, vienlaikus, kļūstot gan par dziedātājiem, gan par restorāna un koncerta viesiem. Iedvesmojošais stāsts, brīvdabas koncerta atmosfēra un skaistās melodijas ir tas, ko šajā vasarā nedrīkst palaist garām!