Hiphopa mākslinieks Viktors Bondars (4ii) no Gacho komandas klausītāju vērtējumam nodevis jaunu singlu “Krustugunīs”, kas tapis kopā ar vienu no pašmāju repa mūzikas pionieriem – Kurtu no grupas „STA”. Dziesmai radīta arī video ekranizācija Stīvena Kinga stāstiem raksturīgās noskaņās, aizvedot skatītājus ceļojumā uz pasauli pēc apokalipses.

Vērojot to, kas šobrīd notiek Latvijas hiphopā, 4ii ļoti gribējās radīt kaut ko nedaudz atšķirīgu – gan audio, gan vizuālā rokraksta ziņā. Iesaistot Kurtu tapa divi būtībā atsevišķi stāsti - ja dziesma ir Bondara un Kurta subjektīvas pārdomas par procesiem žanrā, tad video ir stāsts par dzīvi pēc pasaules bojāejas.

Klipā ar psiholoģiskām šausmu filmām raksturīgiem vizuālās valodas elementiem parādīti 4ii un Kurta klejojumi naksnīgā pēcapokalipses pilsētā, meklējot vakcīnu, kas novērstu neizbēgamo.

Dziesmu “Krustugunīs” producējis mūziķis Jānis Šmēdiņš jeb Fakts, savukārt mūzikas autors ir Sandis Siliņš (Silins Beats). Dziesma šobrīd klausītājiem pieejama Youtube, bet mēneša beigās – arī populārākajās mūzikas straumēšanas vietnēs, tostarp Spotify.