14. maijā Latvijas Radio 2 "Diena" ēterā viesojās divi ievērojami mākslinieki - Maestro Raimonds Pauls (klātienē) un dziedošais aktieris Guntis Skrastiņš (neklātienē), kuri pastāstīja par jauno koncertprogrammu, kas tapusi ar Paula mūziku un Jāņa Petera, Leona Brieža vārdiem.

Dziesmas tapušas sadarbojoties 15 mūziķiem - tai skaitā Modrim Laizānam un viņa pavadošajai grupai, kā arī Oranžo meiteņu trio, kuras, kā uzsvēra G.Skastiņš, esot Maestro sirdspuķītes.

"Tas, ka mani ir uzrunājis Raimonds Pauls - ir ļoti liels notikums", tā aktieris.

Raidījuma laikā izskanēja divas no tikko tapušajām dziesmām - "Maijpuķīšu dvesma" un "Ziemas".

Sarunā noskaidrojās, ka topošajā programmā būs gan jestras dziesmas, kuplejas (līdzīgas dziesmai "Maijpuķīšu dvesma"), kuru teksta autors ir Jānis Peters, gan nopietnākas dziesmas, kā, piemēram, dzirdētā "Ziemas", kas tapusi ar Leona Brieža vārdiem. L.Briedis šo dzeju veltījis savai sievai un G.Skrastiņš atzīmē, ka tā ir īpaša arī viņam.

Šobrīd vēl līdz galam nav izvēlēts jaunās programmas nosaukums un tiek arī domāts par formu, kā to pasniegt, bet dziesmas ir ierakstītas un drīzā nākotnē tas viss nonāks pie klausītājiem un arī skatītājiem.

Interviju pilnā apjomā un dziesmas klausieties audio pielikumā.