30. un 31.martā VEF Kultūras pilī uz labāko dziesmu koncertu «Dzintara mēness» ielūdz grupa «Līvi». Koncertu sākums – plkst.19.

«Kaut ko jaunu un nebijušu šoreiz rādīsim tieši Rīgas publikai, lai gan kaut ko līdzīgu esam darījuši jau agrāk: 1994. gadā tā bija «unplugged» programma, kas tika iemūžināta pirms Ziemassvētkiem gan audio, gan video formātā, un jau nākamajā rītā audiokasetes varēja nopirkt mūzikas ierakstu veikalos, gan toreiz, kad «Līvi» spēlēja koncertu kopā ar Liepājas Simfonisko orķestri.

 

Arī šis būs vērienīgs koncerts, kurā skanēs gan jaunas dziesmas, gan iepriekš dzirdēti skaņdarbi no mūsu «zelta» fonda. Protams, būs arī vizuālie efekti un, iespējams, pirms koncerta varēs noskatīties arī režisores Rūtas Znotiņas moku-rokumentālo filmu «Sāc visu no jauna»,» Rīgas koncertos gaidāmo ieskicē grupas līderis Ainars Virga, piebilstot – gaidāms arī kāds neparedzēts pārsteigums un īpašie viesi, «bet tad jānāk uz koncertiem!».

««Līvi vienmēr dzīvi» – tā būs patiesība tik ilgu laiku, kamēr skanēs viņu dziesmas un kamēr «nezāles neiznīkst». Kā jau īstos dziesmu svētkos, dalībniekiem un koncerta apmeklētājiem nepieciešama laba atpūta un kopā būšanas prieks, tāpēc apsolām īstenu roka vakaru!» aicina pasākuma vaininieki – grupa «Līvi».