Patriotu mēnesī - novembrī - grupa "URBIX" vēlas godināt Latviešu strēlnieku varonību, un aicina ikvienu interesentu uz jaunā albuma "Laika Dzeloņdrātīs" prezentāciju šā gada 20. novembrī plkst. 21.00, singls "Divdūjiņas" karantīnas versija Youtube kanālā.

Mūsu grupas "URBIX" ģitārista Agra Siksnas studijā tapa Latviešu strēlnieku un tautas dziesmu aranžējumi, ierakstīti mūsdienīgā roka manierē, un tā rezultāts ir desmit dziesmu albums "Laika Dzeloņdrātīs". Ar to vēlamies godināt Latviešu strēlniekus kā latviešu izcilības paraugu - dziedāt un spēlēt viņu dziesmas sev raksturīgā roka manierē, atcerēties tā laika vizuālo veidolu un būt kopā - laimīgi, veseli un lepni par Latviju!, atklāj grupas "URBIX" līderis un vokālists Normunds Štefenhagens.

Grupa "URBIX" radās 2015. gadā, apvienojoties muzicēt alkstošiem draugiem. Bijušie "HUSKVARN" dalībnieki no 25 gadu grupas vēstures dažādiem sastāviem saņēma piedāvājumu veidot "smago versiju" folkkopas "VILKI" topošajam albumam "Cīņai Sveiks!", un tā radās dziesmas "Dzeloņdrātis" pirmā versija.

Savā pastāvēšanas laikā grupa "URBIX" ar savu skanējumu kuplinājusi vairākus Lāčplēša dienas pasākumus Latviešu strēlnieku laukumā, piedalījusies Barikāžu atceres dienā Brankās un Bermontiādes simtgadei veltītā pasākumā Jelgavā, un klausītāji atzinīgi novērtējuši tās īpašo pieeju Latvijas un patriotisma tēmai.

Šobrīd grupā "URBIX" muzicē: Normunds Štefenhagens Urbix (vokāls), Agris Siksna (ģitāras), Artis Apinis (ģitāras), Edžus Korsaks (basģitāra), Egīls Krūmiņš (akordeons, taustiņinstrumenti) un Juris Šenbergs (bungas).