Grupa "Sudden Lights" savu 22. maijā Hanzas Peronā paredzēto koncertūres "Vislabāk ir tur, kur manis nav" noslēguma koncertu pārceļ uz nenoteiktu laiku. "Sudden Lights " koncertu tūres "Vislabāk ir tur, kur manis nav" ietvaros bija plānoti četri koncerti, no kuriem trīs - Valmierā, Liepājā un Alūksnē – notika, kā plānots. 22.maijā bija iecerēts tūres noslēguma koncerts Hanzas Peronā, pagaidām nav noslēgta vienošanās par tā datumu. Visas iepriekš iegādātās biļetes būs derīgas uz jauno koncerta norises laiku.

Šis laiks, ko piedzīvojam pašreiz, ir liels pārbaudījums grupai. Par to vairāk stāsta basģitārists Kārlis Vārtiņš: “Saprotam, ka tagad galvenais ir rūpēties vienam par otru, paliekot mājās un distancējoties no pārējiem. Patiešām žēl, ka tūres noslēguma koncerts šobrīd tiek pārcelts uz nenoteiktu laiku, taču kad ierobežojumi būs atcelti, būsim neizsakāmi priecīgi atkal satikties ar jums jaunos apgriezienos.”

Grupa "Sudden Lights" savus fanus plāno iepriecināt jaunajā koncertu formā – tiešsaistes koncerts, par ko aktīvi domā grupas bundzinieks Mārtiņš Matīss Zemītis: “Esam ļoti apbēdināti par šo situāciju un ļoti gribam jūs satikt pēc iespējas ātrāk, bet tikmēr klausāmies mūsu albumu “Vislabāk ir tur, kur manis nav”, kam izrādās ir ļoti atbilstošs nosaukums šajā laikmetā. Taču mums ir arī priecīgas ziņas -  drīzumā vēstīsim sociālajos tīklos, kur būsim dzirdami tiešsaistes koncertā. Uz tikšanos!”