Par supergrupu dēvētā apvienība Singapūras Satīns izdevusi dziesmu “ČIU RIU”, kas tapusi kopā ar latviešu repa leģendu Gustavo. Dziesma ir pirmais singls no šogad gaidāmā grupas albuma “SUPER”.

“Mēs uzaugām ar Gustavo mūziku un īpaši tām dziesmām, kur viņš bija mazliet trakulīgāks un provokatīvāks, kā jau jaunības maksimālismā pienākās. Mēs vēlējāmies no viņa dabūt ārā mazliet to pašu enerģiju, jo arī viņa jaunais albums no tās vienkārši strāvo. Šķiet, ka mums tas ir izdevies un esam neizsakāmi pagodināti, ka viņš apsvētīja mūs ar pantu mūsu topošajam albumam. Šis ir noteikti augstākais punkts mūsu esošajās sadarbībās ar citiem izpildītājiem,” stāsta grupas pārstāvji.

Dziesmas mūzikas video režisors ir Kristaps Deičs, to producējusi Elizabete Šukste, un filmējusi CSQ Production komanda.

 

“Ņemot vērā mūsu saspringto ārvalstu komandējumu grafiku, ne vienmēr visi varam būt uz vietas, lai kopā filmētos videoklipos vai citos projektos. Šajā klipā pirmo reizi izmantojām pašas modernākās Rīgas kinostudijas līmeņa CGI tehnoloģijas, tā kā praktiski nav pamanāms, kurš grupas biedrs nevarēja tikt uz filmēšanu, varam tikai visi piekrist, ka mūsdienu kino dara brīnumus. Ar šo grandiozo videoklipu un singlu tad arī ieskandinām mūsu jauno gaidāmo albumu, kas sauksies “SUPER”. Kāpēc super? Jo mēs esam supergrupa,” grupas pārstāvji turpina.

„Singapūras Satīns“ ir Latvijas pēdējā laika skaļākā un apspriestākā hiphopa grupa, kura debitēja 2015. gada izskaņā, kad savā „YouTube“ kanālā publicēja grupas pirmo miksteipu „Singapūras Satīns Vol. 1“. Šis miksteips vienas nakts laikā guva atzinīgu klausītāju un arī kritiķu vērtējumu par unikālo izpildījumu, satīriskajām lirikām un Latvijā neraksturīgo "laikmetīgo" skanējumu. Līdz šim grupa ir izdevusi trīs studijas albumus, trīs miksteipus un vairākus singlus. 2020. gadā „Singapūras Satīns“ sācis sadarbību ar mūzikas izdevniecību „Universal Music Group“.