Šogad grupa "Otra Puse" svin savu 30 gadu pastāvēšanas jubileju, atzīmējot to ar koncertiem visā Latvijā, sākot ar 16. septembri Cēsīs, CATA kultūras namā.

Klausītāji tiks iepriecināti ar visu laiku labākajām dziesmām, kas raksturo Otras Puses darbību visu šo gadu garumā: „Vēstules”, „Ieskaties”, „Nakts vai Rīts”, “Savādā”, „Pēc lietus”, u.c. Koncertu īpašā viešņa būs dziedātāja Antra Stafecka, ar kuru grupai ir tapušas tādas duetu dziesmas kā “Uzzīmē mani”, “Kopā”, “Es Tev”, kā arī Antras komponētā dziesma “Tavās rokās” un grupas “100.debija” senais hits “Man dimantu nav”.

Grupas dzimšanas mēnesis ir 1992. gada augusts, kad grupas “Jumprava” mūziķi Aigars Grāvers un Aigars Krēsla uzaicina divus jaunus mūziķus - tolaik grupā “Vaidava” spēlējošo Ivaru Makstnieku (sintezatori) un nevienam nezināmo dziedātāju Normundu Pauniņu, lai dibinātu jaunu projektu, kam vēlāk tiek dots nosaukums “Otra Puse”.

Grupas lielāko panākumu vidū noteikti jāatzīmē divas Latvijas Mūzikas ierakstu gada Balvas “Zelta mikrofons” par labāko Popmūzikas Albumu – 2009. gadā „Nakts vai Rīts” un 2013. gadā „Uzzīmē mani”. Tāpat tautā plaši pazīstamā dziesma “Ave Pali”, kas iedziedāta duetā ar Aiju Andrejevu, izcīnīja 1. vietu 2011. gada Muzikālajā bankā. Savukārt, skaņdarbs „Es Tev” duetā ar Antru Stafecku 2016. gadā iekļuva Muzikālās bankas vērtīgāko dziesmu vidū.

Normundam Pauniņam uz skatuves pievienosies Ivars Makstnieks (taustiņi), Jānis Čubars (ģitāra), Mārtiņš Burkevics (basģitāra) un Mārtiņš Linde (sitamie instrumenti).