Grupa "Musiqq" izdedevusi jaunu singlu “Garīgais arī”.

“Dziesma tapa laikā, kad daudziem ikdiena stipri izmainījās. Arī mums, tas negāja secen un ”garīgais” šūpojās ne pajokam. Jauns tapa grūti, taču atradām īsto audio cilpu un mēģinājām ielikt mūsu sajūtas dziesmā”, stāsta Marats un Emīls.

Dziesmai ir tapis arī video – kādā no rīta skrējieniem pa Liepājas parku.

Savukārt 3. septembrī plkst.19:00 "Musiqq" aicina uz savu labāko dziesmu koncertu T/C Domina Shopping A puses stāvvietā, 4. stāvā.

Ar lielu nepacietību gaidām koncertu uz «Dominas» jumta, kad atkal visiem būs iespēja satikties klātienē! Aicinām visus, kas vēlas pabūt pozitīvā gaisotnē, labi atpūsties, izklaidēties, iztrakoties un noķert vēl vasaras sajūtas, «trakas atmiņas», un lai nevienam nebūtu šaubas, ka «dzīve izdodas». Ir laiks satikties, lai skaļi un jaudīgi visi kopā varētu izdejoties un baudīt skaistu saulrietu, kāds tas paveras no «Dominas» jumta. Laba atmosfēra un, silts sirds – tas ir «no desmit – desmit»! Gaidīsim visus ciemos,» teic grupas «Musiqq» solisti Emīls un Marats.

Koncertā pavadījumu grupai «Musiqq» nodrošinās mūziķi no «MC orķestra»: Roberts Rasa (basģitāra), Julians (taustiņi), Uldis Beitiņš (ģitāra) un Anrijs Grinbergs (bungas).