Vasaras izskaņā grupa “Krasts” jūsu vērtējumam nodod bijušā grupas dalībnieka Eināra Kizjalo dziesmu “Vēl ir vasara”. Lai arī dziesma tapusi jau tālajā 1986.gadā, daudziem klausītājiem šī būs pirmā iepazīšanās, jo tās sākotnējais ieraksts nekad nav veikts profesionālā studijā, bet gan grupas toreizējā mēģinājumu telpā uz “divu celiņu” lenšu magnetofona.

Veidojot dziesmas atjaunoto versiju, studijas producents Kristaps Krievkalns ir izmantojis mūsdienu ierakstu tehnoloģijas, tomēr respektējis autora un grupas oriģinālā aranžējuma detaļas, saglabājot astoņdesmitajiem gadiem raksturīgus izteiksmes līdzekļus un paņēmienus. Un, protams, Aivars Auseklis, kura balss skan tikpat vitāli, viegli un spoži kā toreiz, gandrīz pirms 35 gadiem!

Ieklausoties dziesmas “Vēl ir vasara” teksta astoņās filozofiskajās rindiņās, katrs varēs sameklēt savu notikumu tulkojumu, līdztekus kam dziesmas autori aicina apzināties – vēl taču ir vasara!

Šī gada maijā grupas bijušie dalībnieki Aivars Auseklis (ģitāra, balss) un Modris Laizāns (bass, balss) sadarbībā ar producentu Kristapu Krievkalnu, bundzinieku Miķeli Vīti un producentu kompāniju “Forte Production” publicēja savulaik populārās dziesmas “Tavas saknes tavā zemē” atjaunoto, 2021. gada versiju. Tieši ar šo skaņdarbu uzsākts atskats uz grupas daiļradi, publicējot agrāk nedzirdētus grupas radošās darbības rezultātus mūsdienu aranžijā.