Februāra beigās Liepājas mūziķu grupa "DivDiv" laidusi klajā jaunu singlu un videoklipu "Pavasaris". Dziesmas mūzikas autors ir Dainis Meļņiks, vārdus sarakstījis Justs Markuševskis.

"Skaņdarbs radies mums visiem diezgan grūtā laikā – 2020. gada ziemā, kad likās, stāstam par vīrusiem un izolācijām nebūs gala. Atlika ticēt, ka pavasaris visu saliks pa vietām. Dziesma ir stāsts par to, ka mēs gaidām savu pavasari - kaut kā jauna sākumu. Saprotams, ka katrs savu pavasari identificējam savādāk, bet vienojoši ir gaismas, siltuma un dzīvības elementi. Taču pāri visam dominē cerība, ka būs labāk," stāsta mūziķi.

Video ieraksts veikts Liepājas koncertzālē "Lielais dzintars" 2020. gada 2. decembrī.

 

Grupas "DivDiv" pirmsākumi meklējami 2015. gadā. Tās dalībnieku radošā pamatdarbība ir citi kolektīvi gan akadēmiskajā, gan populārajā mūzikā, kā arī darbība mūzikas industrijā. Tādējādi grupas mūzikā satiekas dažādas pasaules, kas veido interesantu, nedaudz unikālu skanējumu. Grupā muzicē ģitārists Dainis Meļņiks, dziedātājs Justs Markuševskis, ģitārists Roberts Dinters, basģitārists Mārtiņš Zālīte, sitaminstrumentālists Ēriks Hanzovskis un taustiņinstrumentālists Jānis Straume.