Tieši pēc 20 gadus ilgas un dziļas ieelpas, ar jauna singla pirmizrādi, šodien savu darbību oficiāli atsāk grupa 100Debija. Jaudīgi koncerti un populāras dziesmas daudziem atmiņās ir palikušas kopš 90-tajiem, bet grupas lielākais hits „Man dimantu nav” savu aktualitāti nav zaudējis arī 2020. gadā, nesen ieskanoties Antras Stafeckas un Normunda Pauniņa izpildījumā.

100Debija klajā laiž jaunu singlu „Ar mani viss notiek tā”. Dziesmas vēsture vedina uz 1999. gadu un tā ir viena no retajām tolaik radītajām kompozīcijām, kas 90-tajos netika iekļauta nevienā ierakstu albumā. Dziesmas muzikālais producents ir grupas jaunpienācējs Gints Stankevičs – šobrīd viens no atzītākajiem profesionāļiem Latvijas populārajā mūzikā.

„Man patiess prieks, ka esmu atradis gan domubiedru, gan augstākās raudzes meistaru, ar kuru kopā 100Debijas darbība pēc iespaidīgās pauzes var atjaunoties”, par Gintu saka Agris Semēvics.

Dziesmai „Ar mani viss notiek tā” ir tapusi arī video versija. Tās sižeta pamatā ir nokļūšana pa autoceļu no valsts tālākā austrumu punkta uz Latvijas tālāko rietumu punktu, pie kam vienas dienas garumā, pa ceļam ar Sauli. Brauciens, uzsākts pirms pieciem rītā pie Latvijas-Krievijas-Baltkrievijas robežpunkta Meikšānos, kas atrodas Zilupes novada Pasienes pagastā, noslēdzās desmitos vakarā ar saulrietu Nīcas novada Bernātos.