Pirmizrādi piedzīvo dziedātāja un dziesmu autora Gata Mūrnieka jaunākā dziesma “Laiks nemelo”. Dziesmas videoklipā kā savu partneri mūziķis izvēlējies savu mīļoto arī dzīvē, Karīnu Zaņģi.

Gatis:

“Kādu dienu aizdomājos par to, kā es justos, ja es pats būtu laiks un man būtu jādziedē visas pasaules rētas. Jo bieži cilvēki saka, ka laiks dziedē visas rētas. Dziedē, nevis dzēš… Par to arī šī dziesma! Man pašam ir bijušas reizes, kad staigāju pa ielām skumjš un salauzts, un cilvēki saka, ka ar laiku viss būs labi. Tagad atskatoties atpakaļ uz pagātnes notikumiem, tad tiešām tā arī ir noticis Laiks tiešām ir sadziedējis agrāk iegūtās rētas.”

Gatis pēdējā laikā daudz laika veltījis, lai rakstītu dziesmas citiem izpildītājiem, tostarp radījis dziesmas tekstu jaunākajam TV3 seriālam “Rūgtās izvēles”, kas pirmizrādi piedzīvos jau 16. maijā kanālā TV3. Jaunās dziesmas “Laiks nemelo” studijas producents ir Gints Stankevičs, bet izdevēji “Izdevniecība MicRec”.

Gatis:

“Salauztas sirds sāpes mēdz radīt dusmas, kāpēc tik ilgi sāp...Bet negaidot rodas iespēja nejauši iepazīties un iemīlēties no jauna. Iemīloties paveras cerību pilns skats uz kopēju nākotni ar mierinājumu sev – viss būs labi! Videoklipā ir atainoti laimes mirkļi, pēc kuriem mēs vienmēr tiecamies. Satikšanās, kopā būšana, tauriņi vēderā! Klips ir filmēts Jelgavas pilsētas skaistākajās vietās un, manuprāt, skaistākajā satikšanās vietā pie leģendārā “studenta”, kā arī pie mūsu draugiem klubā Jelgavas Krekli. Jāsaka godīgi, ka filmējoties emocijas nebija jātēlo, jo Karīna, kura ar mani filmējās klipā, ir mana mīļotā meitene.”