Ņemot vērā pašreizējo COVID-19 pandēmijas situāciju pasaulē un balstoties uz publisku pasākumu ierobežojumiem, festivāla „Laima Rendez-vous Jūrmala” veidotāji ir nolēmuši pārcelt festivālu uz 2021. gadu, laiku no 23. - 25. jūlijam.

Festivāla organizatori uzsver, ka stingrie noteikumi ir būtiski Latvijas sabiedrības drošības un veselības aprūpei un sola nākamā gada vērienīgo mūzikas pasākumu veidot īpaši grandiozu un pārsteidzošu.

Starptautiskais mūzikas festivāls “Laima Rendez-vous Jūrmala” jau kopš 2015.gada notiek Dzintaru koncertzālē un ir kļuvis par neatņemamu Jūrmalas kūrortpilsētas daļu un svarīgu Latvijas mūzikas notikumu. Ik gadu festivālā uzstājas populārākās estrādes zvaigznes, leģendāri mūziķi un jaunie talanti no Latvijas un Baltijas valstīm, Izraēlas, Ukrainas, Krievijas, Gruzijas, Itālijas, Zviedrijas, Kubas un daudzām citām valstīm. Katru gadu festivāla koncertus televizoros vēro vairāk nekā 100 miljoni skatītāju visā pasaulē.

Visas uz šī gada festivālu iegādātās biļetes būs derīgas nākamgad un nekādas papildu darbības ar tām nav jāveic. Plašāka informācija par festivālu pieejama mājaslapā www.laimafestival.lv.