Kas gan būtu labs teātris bez dziedošiem aktieriem! Valmieras drāmas teātra aktieri, kas 2005. gadā dibināja laba garastāvokļa apvienību "Žerāri", šogad svin 15 gadu jubileju .

Apvienība "Žerāri" izveidojās, apvienojoties Imantam Stradam, Ģirtam Rāviņam un Krišjānim Salmiņam, bet pēc piecu gadu pastāvēšanas 2010. gadā Salmiņu grupas sastāvā nomainīja Valmieras teātra muzikālās daļas vadītājs, komponists Emīls Zilberts.
"Žerāri" ir priecējuši skatītājus ne tikai brīvdabas estrādēs un kultūras namos, bet arī koncertos uz kuģa, pilīs un arī privātās dzimšanas dienas ballītēs. 15 gadu laikā izveidotas 5 muzikāli izklaidējošas programmas, un tagad, sarūpējot jaunus stāstus un smieklīgas situācijas, kas ietērptas 80-to gadu muzikālā mērcē. Kā jau kārtīgā jubilejā, neiztikt arī bez īpašiem viesiem, kas gan paliks kā pārsteigums skatītājiem. 
Apvienojot populāras latviešu un ārzemju melodijas ar dažādiem jautriem atgadījumiem, miniizrādēm, un anekdotiskiem notikumiem, kā arī dziesmas un humora pilnie stāsti atraktīvo aktieru izpildījumā sniegs pozitīvas emocijas uz ilgu laiku, tieši tādēļ šo var dēvēt par laba garastāvokļa apvienību. Turklāt programma veidota tā, lai būtu piemērota izklaide vairāku paaudžu skatītājiem - patiks gan pirmskolniekiem un pusaudžiem, gan arī vecākiem un vecvecākiem. Jubilejas koncertā labs garastāvoklis garantēts visai ģimenei!

Skatītāji aicināti uz koncertu 30. septembrī VEF kultūras pilī, plkst.19:00!