14. oktobrī ar pasākumu ģimenes un draugu lokā attīstības un rotaļu centrā “Augstāk par zemi” tika prezentēts dziedātāja un komponista Laura Valtera šūpuļdziesmu albums “Guliet, mazie!”.

Kopumā albumā ir 10 jaukas, gaišas un nomierinošas kompozīcijas - gan paša Laura komponētas, gan viņa tēva Egona Valtera sacerētas dziesmas ar dzejnieku vārdiem, piemēram, Ojāra Vācieša, Klāva Elsberga, Vitauta Ļūdēna.

“Esmu patiešām priecīgs un pateicīgs, ka ir iznācis šūpuļdziesmu albums," saka Lauris. "Miegs bērniem un ikvienam no mums ir ļoti svarīga dzīves sastāvdaļa, un mierīgi sagatavoties šim mirklim noteikti palīdz gaišskanīga mūzika.
Vēlos pateikties visiem, kuri ir palīdzējuši “Guliet, mazie!” veidošanā. Liels paldies manam tētim Egonam, kurš līdz ar manu piedzimšanu sāka rakstīt dziesmas bērniem, jā, arī šūpuļdziesmas. Savukārt es pats pirmās šūpuļdziesmas sarakstīju saviem mīļajiem bērniem Annai un Gabrielam, paldies viņiem par to, ka radīja manī sajūtu – dziedāt šūpuļdziesmas pirms miega ir svēts mirklis.”

Pie albuma aranžijām un ieraksta kopā ar Lauri darbojās pianists Jānis Miltiņš, par albuma skaņas apstrādi rūpējās Reinis Briģis. Savukārt “Guliet, mazie!” ilustrāciju autore ir Anna Podniece.