Šī gada maijā deviņpasmitgadīgā Aleksa Valtere sevi pieteica ar pirmo dziesmu, pašas sarakstīto un izpildīto “Kur es tevi varu atrast”. Šodien jaunā māksliniece publicē vēl vienu pašas sarakstīto dziesmu “Pie tevis ir labāk”.

Aleksa:

“Rakstot dziesmu, domāju par to, ka mēs vienmēr kaut ko vēlamies. Kaut ko jaunu mīlestībā, kaut ko neizdzīvotu. Bet, kad mēs to beidzot iegūstam, dažreiz tas šķiet ne tāds, kā cerēts. Dažreiz sapņi nesakrīt ar realitāti.

Dziesmu sarakstīju spēlējot ukueli, bet studijā strādājot, bija interesanti dzirdēt, kā dziesma pārtapa stilā, kurš man līdz šim bijis svešs. Bet es sev vaicāju – kurš teicis, ka tā nevar šādi izklausīties? Dažreiz ir jāriskē un jāizkāpj no savas komfortu zonas, jo tā var daudz ko iemācīties. Arī video filmēšanas apstākļi bija mazliet ekstrēmi. Man bija ļoti auksti, bet es izturēju šo kārtējo izaicinājumu!”

Dziesmas video veidojis producents Kaspars Kambars.

 

Aleksa dzimusi Tukumā, bet bērnību pavadījusi emigrācijā Anglijā un tagad ir atgriezusies dzimtenē, lai mācītos un pilnveidotu sevi mūzikā.

Dziedātājas pirmā oficiāli izdotā dziesma “Kur es tevi varu atrast” atrodama starp šī brīža dziesmu aptaujas “Muzikālā banka” dziesmām un ir saņēmusi labas atsauksmes no Latvijas mūzikas profesionāļiem.