Dziedātāja MELITA drīz vien pēc singla "Tikai uz brīdi" izdošanas dāvina klausītājiem jaunu romantisku singlu "Es tevi, tu mani".

Dziesmas vārdi izraudzīti no Jāņa Lūciņa (Jans Ikes) dzejas krājuma "12". Dziesmas mūzikas autors un producents ir komponists Jānis Ķirsis. Dziesma vēsta par cilvēku savstarpējām attiecībām – gan  vienpersonisku iemīlēšanos, kuru, šķiet, katrs kādreiz ir izjutis, iemīloties kādā un izsapņojot domās savu ideālo stāstu, bet beigās nesaņemot atbildi uz savām jūtām, gan arī iemīlēšanos, kur tiek izteikti trīs maģiskie vārdi "Es tevi mīlu", kļūstot par patiesi brīnumaina ceļa sākumu, kas turpmāk jau tiek mērots kopā.

"Mīlestība un iemīlēšanās ir viena no skaistākajām sajūtām, ko vien cilvēks var piedzīvot. Tāpēc ir svarīgi atgādināt mūsu tuvajiem cilvēkiem, cik svarīgi viņi mums ir, un nebaidīties izteikt šos trīs maģiskos vārdus dienu no dienas," aicina dziedātāja.

Dziedātāja MELITA Latvijas mūzikā sevi pieteica 2019. gada maijā, izpildot  Raimonda Paula dziesmu "Pazaudētās debesis" kopā ar hip-hop mūzikas izpildītāju Edavārdi. Savukārt jaunā dziesma "Es tevi, tu mani" ir viens no dziedātājas nākamajā gadā gaidāmā minialbuma singliem.