Dziedātāja Marta Ritova kopā ar mūziķi Kristeru Rudzīti un producentu Armandu Varslavānu radījuši kopdarbu ,,Viegli padodos”, kas tapusi dziesmu rakstīšanas nometnē “RIGaLIVE”. Dziesma stāsta par to, cik mēs cilvēki viegli padodamies visādiem ārējiem apstākļiem, pat apzinoties, cik bieži vien tas ir kaitīgi gan mūsu garīgajai, gan fiziskajai veselībai.

Dziesmas vārdu autors Kristers stāsta par dziesmu:

"Mūsdienu kārdinājumi.. izšauti nepareizi virzieni kā salūti, kaut kur gaisā. Tā arī mūsdienu cilvēks dzīvo un "uzķerties" ir tiešām vienkārši, varbūt pat cilvēcīgi? Bet atrast savu patieso , kam dēļ tu padodies. Šķiet ir mūsu misija. Dziesmas tapšanu varētu nosaukt vienā vārdā "Maģija". Ar Martu tiešām super ātri bijām uz viena viļņa gan muzikāli, gan ar tekstiem. Vienmēr esmu augstu vērtējis māksliniekus, kuri sniedzas pēc saturiskās vērtības. Liels paldies “RIGaLIVE”, ka savedāt kopā mūs ar Martu un Armandu šajā nometnē."

Kā komentē pati Marta:

"Mūsdienās, pateicoties informācijas pieejamībai, mēs ļoti labi zinām, kas ir labi un kas ir slikti. Ko mums vajadzētu darīt un ko nevajadzētu. Bet tāpat , lūkojoties no malas - mēs cilvēki, būdami emocionālas būtnes, padodamies. Bija tiešām prieks sastrādāties ar Kristeru un Armandu. Super organiska un patīkama sadarbība, kura varbūt kādreiz vēl atkārtosies. Paldies "RIGaLIVE" nometnei par iespēju."

"Man bija patiess prieks sastrādāties ar šiem talantīgajiem māksliniekiem. Dziesmas ideja atnāca ātri un mums izdevās saslēgties kopīgā vīzijā par dziesmas skanējumu," tā par kopīgo sadarbību dziesmas producents Armands Varslavāns.