Dziedātāja Katrīna Dimanta publisko dziesmu "Tu uz mani paskaties" – pirmo singlu no 2021. gadā gaidāmā soloalbuma "Krāsas".

Dziesmu Katrīna sarakstīja šī gada martā, ciemojoties pie brāļa ģimenes. Iedvesma gūta no brāļa dēla koķeti sacītā “tu uz mani neskaties!”, lai gan patiesībā viņš vēlējās uzmanību. Balstoties uz emocijām un sajūtām, kas valda apkārtējos cilvēkos, tapa arī pārējais dziesmas teksts.

"Tas ir stāsts par mīlestību pašam uz sevi. Ir reizes, kad nemaz nevēlamies skatīties uz sevi, jo mums nepatīk tās lietas, ko  darām, bet mūsu rokās ir arī iespēja to mainīt," par dziesmu saka Katrīna Dimanta.

"Tu uz mani paskaties" ir arī veltījums jaunajiem pāriem.

Katrīna stāsta: "Šogad daudzi draugi bija plānojuši precēties un daudzi no viņiem man lūdza spēlēt viņu kāzu pirmo dziesmu. Tagad man ir pašai sava  dziesma, kuru nākamo draugu kāzās varēšu spēlēt kā pirmo valsi!"

Dziesma ierakstīta producenta Jāņa Eglīša vadībā skaņu ierakstu studijā "Ierakstu māja". Dziesmas ierakstā piedalījušies: Jānis Bērziņš (ģitāra), Rolands Zelčs (akordeons), Kristaps Strods (bass), Jānis Eglītis (bungas).