Šovakar varēsiet noklausīties un noskatīties mūsu brīnišķīgās džeza dziedātājas Ingas Bērziņas koncertu, kas notiks VEF kultūras pilī. Pagājušā gada novembrī klajā nāca Ingas Bērziņas kamerdžeza albums „Sievietes sapņi” – pašas Ingas sacerētu deviņu dziesmu cikls balsij un klavierēm ar Daces Micānes-Zālītes dzeju.

Īpašu kolorītu kompozīcijām piešķir somu pianista, komponista un aranžētāja Tuomo Ūsitalo dalība projektā – no jaunās paaudzes pianista skatpunkta viņš vēro un papildina latviešu valodā radītā muzikālā materiāla krāsu gammu. Dažas no šīm dziesmām duets aprīļa nogalē ierakstīja videoversijā koncertsērijā „VEF džeza klubs”. Šovakar, 14. maijā plkst. 20.00 koncertu varēs noskatīties sabiedrisko mediju portālā lsm.lv un replay.lv, kā arī VEF Kultūras pils mājaslapā vefkp.lv.

Atgādinu, ka Inga Bērziņa ir ne tikai pieredzējusi džeza vokāliste, bet arī docente Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā un džeza vokālā pedagoģe Rīgas Doma kora skolā ar piecpadsmit gadu darba stāžu. Pašlaik viņa ar skolēniem strādā attālināti, no mājas dzimtajā Smiltenē un turpina radīt idejas jaunām dziesmām.