Grupa „Double Faced Eels” (DFE) izdevusi uzreiz divas jaunas dziesmas “Kur esi tu?” un “Cenu zīmes” – tās tiks iekļautas jūlija beigās gaidāmajā albumā “Neformāts”.

Dziesma “Kur esi tu?” vēsta par tiem meklējumiem, ar kādu savas dzīves laikā saskaras ikviens. Katrs meklē ko savu naudu, laimi, māju, automašīnu vai labāko draugu. Dažiem to izdodas laimīgā kārtā atrast jau vidusskolā, citiem meklējumi turpinās, līdz tie atrod savu dvēseles radinieku. „Double Faced Eels” dziesmā šos meklējumus atainojusi vasaras noskaņā – viegli un pozitīvi.

Savukārt dziesma “Cenu zīmes” atainota mūsdienu situācija, kad veikali ir atvērti cauru diennakti, proti, ir iespējas pirkt nepārtraukti – iekrītot košu skatlogu gūstā vai noskatot preci internetā. Meklē to, kam nav cenu zīmes! - aicina mūziķi, un klausītāji būs patīkami pārsteigti par to, ka albumā atkal aktīvi dzied ilggadējais grupas līderis - Marka.

„Double Faced Eels” jaunākais albums “Neformāts” tiks izdots 29. jūlijā. Tas noslēdz divus gadus ilgu radošo periodu, kas sekojis iepriekšējam, 2018. gadā izdotajam EP “Atspulgs”. Albumā iemūžināta sadarbība ar citiem mūziķiem un autoriem, un šogad „Double Faced Eels” atzīmē 20 gadu pastāvēšanas jubileju.